Kariyer Eğitim Setleri ile bilişim dünyası parmaklarınızın ucunda...
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sertifika No : 19541

Java ve Android Eğitim Seti

150,00 TL
Eğitim Seti:      
Java ve Android Setleri
Stok Durumu: 
Stokta Var
Eğitmen:           
Mimar ASLAN - Bilgisayar Mühendisi
Medya Ortamı:
8 Dvd
2' li Eğitim Seti Paketi. Paket içerisinde aşağıdaki eğitim setleri mevcuttur. Fiyata % 10 indirim uygulanmıştır. Eğitim setlerinin içeriklerini, setlerin detaysayfasından görebilirsiniz.

Java Gui Eğitim Seti

Temel Android Eğitim Seti

Emre KAHRAMAN

7/10/2015 6:48:37 PM

Mimar bey egitiminiz güzel baya detay gördüm ve java ya geçmekle dogru yaptigimi düsünüyorum fakat, sürekli c# üzerinde kurdugunuz cümleleri ve kiyaslamalari yakistiramadim.

abdulkadir yiit

13.12.2013 15:08:06

merhabalar hocam üniversite 1.sınıf bilişim sistemleri müh. öğrencisiyim java veya android ile ilgili hiçbir bilgim yok bunlardan önce öğrenmem gereken şeyler var mı yoksa bu dvdlerden başlayabililirmiyim. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

Adem AKTEPE

02.07.2013 12:07:52

Demo videolar eğitim setinin kendi sayfasına eklenmiştir. Bu bir paket olduğu için demo videoları java ve android eğitim setlerinin detay sayfalarında ayrı olarak görebilirsiniz.

Mustafa KORUR

02.07.2013 09:41:32

Selamlar ilgili eğitim setlerinin demo videolarını eklememişsiniz. Biz ürünü almadan önce incalamak istiyoruz ki bunun en iyi yolu bu videolardır...

HACI HASAN AYDIN

03.04.2013 03:22:02

Selamlar Mimar bey, Setinizde mySql serveri kurarken sorun yaşamışsınız çözümü Nod32 nizi ve Windowsun güvenlik duvarını geçici olarak kurulum sırasında kapatırsanız sorunu çözersiniz ben o şekilde kuruyorum veri tabanlarını SqlServer ide kurarken güvenlik duvarından hata veriyor MySql dede aynısını yapıyor. Kurulum sırasında security den geçmiyo bi tek fark ettiyseniz.

yunusemreantalya

20.11.2012 12:51:09

Mimar Aslan Bey c# da Andoid uygulamaları yazabilirmiyiz? Bu Seti Alarak java ve andoid Eğitimi Almış Olucağım Bunun Bana Ne Gibi Faydaları Olur.Para Kazanabilirmiyim ? İş imkanı Artar mı ? Siteye Pek Giremıyorum Maillerimi Genelde Kontrol Ediyorum yunusemreantalya@gmail.com a mail atarsanız çok sevinirim kolay gelsin.

GÖKHAN YAVAŞ

28.08.2012 11:52:09

Seti sanal pazar üzerinden cuma günü sipariş ettim fakat halen gönderilmedi.Daha kargoya bile verilmemiş umarım gün içerisinde kargoya verilir ..

Mimar Aslan

21.08.2012 12:34:10

Eğer daha önceden C# gibi Javaya çok benzeyen Nesne Yönelimli bir dil de deneyiminiz varsa doğrudan Android kodlamaya da başlayabilirsiniz. Ama işin en sağlamı ve en güzeli önce Temel Javayı öğrenmektir. Tabi bu benim görüşüm. :)

Nihat AKIN

02.08.2012 13:53:56

Mimar selamlar,php,c# programlama bilgisine sahip biriyim, okulda java eğitimi almıştım Netbeans IDE sinde yazmıştık.Android öğrenmem için Sadece Android Eğitim seti almam gerektiğini düşünüyorum, sizin düşünceniz nedir?Teşekkürler

Mimar Aslan

18.06.2012 17:42:31

Androidi daha kısa sürede daha iyi öğrenmeniz için öncelikle Java programlama bilgisine sahip olmanız gereklidir. Bu iki set bir birini tamamlayan bir çalışmalıdır.

Üye girişi yapmadan yorum yazamazsınız!
Mimar ASLAN - Bilgisayar Mühendisi
Bilgisayar Mühendisi Mimar ASLAN’ın çocukluğu İstanbul, Kadıköy'de geçti. Mimar adı, eğitmen yazarın gerçek ismidir. Kırgızistan - Türkiye Manas Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü burslu olarak kazandı ve 2006 yılında başarıyla bitirdi. Orta Asya’da bulunduğu zaman diliminde Mühendislik Fakültesindeki değerli hocalarından Mehmet T. SİNDEL ve M. Selim ELMALI ile tanışması M.ASLAN’ın hayatındaki en önemli dönüm noktalarından birisi oldu. Bu kalender üstatların yoluna ışık tutmalarıyla Yapay Akıl, İnternet Alt Yapıları, C, C++, JAVA, LAMP ve ORACLE programlama alanlarında araştırmalara yönelip daha öğrencilik yıllarındayken profesyonel projelere imza attı. Programlama alanındaki bilgi ve tecrübelerini seminer toplantılarıyla videolu eğitimlerle ve kitaplarıyla paylaşmaktadır. JavaServer Pages, ANDROID, JSF ve LAMP gibi… Kitapların da yazarıdır. Yabancı dil olarak İngilizce, Rusça, Kırgızca ve Ukraynaca bilmektedir. Kişilik olarak sosyal biri olan M.ASLAN bilgisayar mühendisliğinin yanı sıra özel matematik ve bilgisayar programlama dersleri de vermektedir. Aikido savunma sanatıyla ilgilenmekte ve amatörce gitar çalıp kendine ait şiirleri de bestelemektedir. Evli ve bir çocuk babası M.ASLAN Amerika, İngiltere, Ukrayna ve Rusya gibi dış devletler için JAVA, LAMP, ORACLE, ANDROID ve iOS üzerine Profesyonel Mobile ve Web Tabanlı Projeler geliştirmektedir. Kendisi şu anda Ukrayna'da yazılım danışmanlık hizmetleri vermektedir.